Krzysztof Życzyński

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KRZYSZTOF ŻYCZYŃSKI

Kilka słów o mnie...

Jestem Absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem również studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego na Uniwersytecie Wrocławskim oraz uzyskałem kwalifikacje do wykonywania zawodu Mediatora.

Od 11 lat związany  jestem z Grupą Kapitałową Votum S.A. Rozpoczynałem swoją karierę w Dziale Obsługi Klienta, stopniowo awansując na stanowiska Doradcy Odszkodowawczego, Mediatora, a następnie Specjalisty Obsługi Spraw Finansowych i Koordynatora ds. Rozwoju Projektu i Sprzedaży.

W kwietniu 2022 roku awansowano mnie na stanowisko Dyrektora Rekrutacjii Sprzedaży w spółce DSA Investment S.A. Następnie w czerwcu 2023 roku zostałem powołany na stanowisko Członka Zarządu tej spółki.

Jako miłośnik podróżowania jestem głęboko przekonany, że odkrywanie świata, jest niezwykle ważne dla rozwoju osobistego.

 

Email: krzysztof.zyczynski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post