Krzysztof Rosner

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KRZYSZTOF ROSNER

Kilka słów o mnie...

Jestem Prezesem Zarządu i Dyrektorem Sprzedaży.  Od początku kariery zawodowej byłem związany z DSA Financial Group S.A., w ramach której funkcjonuje DSA Investment S.A.

W 2010 r. zostałem awansowany na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Rokrocznie uzyskiwałem tytuł najlepszego dyrektora sprzedaży w strukturach DSA Investment S.A.

Od września 2014 r. byłem pełnomocnikiem Zarządu DSA Investment S.A. ds. szkoleń. W listopadzie 2016 r. zostałem powołany na stanowisko Członka Zarządu, a w styczniu 2019 r – Prezesa Zarządu.

Studiowałem Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Z zamiłowania jestem pasjonatem ekstremalnej jazdy na rowerze po górach, znanej jako downhill. Uwielbiam indywidualne podróże i zwiedzanie różnych zakątków świata. Swoje hobby na co dzień łączę z pracą, gdzie jako wybitny szkoleniowiec i czołowy sprzedawca dzielę się doświadczeniem i wiedzą.

Email: krzysztof.rosner@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help S.A. we Wrocławiu, KRS 0001054391, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post