Krzysztof Korulczyk

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KRZYSZTOF KORULCZYK

Kilka słów o mnie...

Zaczynając z DSA pracę w ubezpieczeniach, inwestycjach aż po obsługę kredytów CHF, odbyłem tysiące spotkań z Klientami głównie w Warszawie ale mam też klientów i w Zakopanem. Z Grupą Kapitałową Votum jestem związany od 2016 roku

Jako Dyrektor Regionalny prowadziłem wiele projektów z grupą DSA/Votum, osiągając sukcesy które kończyły się super wyjazdami z grupą Votum. Obecnie opiekuję się inwestycjami na kwotę ponad 2mln PLN i dodatkowo dzielę się wiedzą którą nabyłem w ciągu ostatnich lat z osobami które nie wiedzą czy warto coś zrobić ze swoim kredytem lub kapitałem który po nim pozostał.

Pierwszą sprawę którą pomogłem założyć przeciwko Bankom z Votum zarejestrowało w 07/2018 kiedy projekt nabierał rozpędu.

W projekcie frankowym posiadam pięcioletnie doświadczenie. W trakcie swojej działalności zawarłem blisko 430 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej, z czego aż 50 z nich uzyskało korzystne wyroki w swoich sprawach. Odpowiadam na każdy telefon przed, w trakcie i po wygraniu sprawy pomagając zrozumieć klientom co i dlaczego coś się wydarzy i co to oznacza.

Z DSA miałem okazję być po drugiej stronie równika na Mauritius, w Nowym Yorku czy też w  domu Boba Marleya na Jamajce, i to wszystko dzięki firmie która za ciężką pracę odwdzięcza solidnie dokładając wspaniały wyjazd w pakiecie.

Email: krzysztof.korulczyk@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post