Krystyna Szypowska-Przywecka

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KRYSTYNA SZYPOWSKA-PRZYWECKA

Kilka słów o mnie...

Z grupą Kapitałową Votum jestem związana od 2017 r. Pomagam osobom z kredytem frankowym i złotowym w walce z bankiem. Wielu moich klientów usłyszało już wyrok unieważniającyi uwolnili się od toksycznej umowy kredytowej. Odzyskali spokój,szczęście,wolność i pieniadze.

Moją pasją jest piękne,zdrowe życie związane z naturą.Poranne spacery po lesie,które dają energię na cały dzień czy też praca w ogrodzie,która mi uświadamia ile radości i siły daje obcowanie z przyrodą.

Cały czas wędruję w poszukiwaniu zdrowia fizycznego i równowagi duchowej.
Pomaga mi w tym joga,medytacja i świadome oddychanie. Jestem osobą energiczną,radosną,uwielbiam ruch i taniec.

Największym wsparciem dla mnie jest rodzina i przyjaciele.

 

Email: krystyna.szypowska-przywecka@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post