Dyrektor Regionalny w projekcie frankowym od 2017 roku, lider sprzedaży i pomocy osobom pokrzywdzonym przez banki.
Konrad Poddubik jest praktykiem sprzedaży od ponad 20 lat. Jest również absolwentem studiów MBA pod patronatem Franklin University na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie dało mu legitymacje do nazywania się managerem. Jest pasjonatem tworzenia procesów sprzedażowych. Niezwykle pozytywna postać, wydaje się mieć zaplanowaną każdą kolejną minutę swojej kariery. Zawsze stawia sobie ambitne cele i skutecznie je realizuje.
Z wykształcenia także pedagog, jest zwolennikiem metodycznego zarządzania zespołem, opiekuńczy w swych działaniach, zawsze dąży do doskonałości optymalizując najbardziej cenne dobro luksusowe jakim jest czas.
Sportowiec a zatem, zdyscyplinowany rzadko podejmujący zbędne ryzyko. Odwagę bardziej upatruje w zapewnieniu bezpieczeństwa swoim bliskim i współpracownikom a niżeli w skokach na bungee.
Dotrzymujący zobowiązań, godny zaufania, zawsze pomocny, zawsze widzi szklankę do połowy pełną. W swoim życiu kieruje się maksymą:
„Człowiek jest mądry dopóki tej mądrości poszukuje, kiedy wyda mu się że ją znalazł staje się głupcem. „