Konrad Poddubik

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KONRAD PODDUBIK

Kilka słów o mnie...

Dyrektor Regionalny w projekcie frankowym od 2017 roku, lider sprzedaży i pomocy osobom pokrzywdzonym przez banki.
 
Konrad Poddubik jest praktykiem sprzedaży od ponad 20 lat. Jest również absolwentem studiów MBA  pod patronatem Franklin University na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie dało mu legitymacje do nazywania się managerem. Jest pasjonatem tworzenia procesów sprzedażowych. Niezwykle pozytywna postać, wydaje się mieć zaplanowaną każdą kolejną minutę swojej kariery. Zawsze stawia sobie ambitne cele i skutecznie je realizuje.
 
Z wykształcenia także pedagog, jest zwolennikiem metodycznego zarządzania zespołem, opiekuńczy w swych działaniach, zawsze dąży do doskonałości optymalizując najbardziej cenne dobro luksusowe jakim jest czas.
 
Sportowiec a zatem, zdyscyplinowany rzadko podejmujący zbędne ryzyko. Odwagę bardziej upatruje w zapewnieniu bezpieczeństwa swoim bliskim i współpracownikom a niżeli w skokach na bungee.
 
Dotrzymujący zobowiązań, godny zaufania, zawsze pomocny, zawsze widzi szklankę do połowy pełną. W swoim życiu kieruje się maksymą:
„Człowiek jest mądry dopóki tej mądrości poszukuje, kiedy wyda mu się że ją znalazł staje się głupcem. „

Email: konrad.poddubik@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post