Konrad Nadłonek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KONRAD NADŁONEK

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Od 11 lat związany jestem z Grupą Kapitałową Votum. Osiem lat temu objąłem stanowisko Dyrektora Regionalnego
w DSA Investment S.A.

W 2018 roku dołączyłem do projektu frankowego, w ramach którego odnoszę liczne sukcesy. Przez ten okres zawarłem prawie 800 umów z klientami.

Blisko 200 z tych klientów otrzymało korzystne rozstrzygnięcie w swojej sprawie, a prawie 30 z nich ma już prawomocny wyrok na swoją korzyść.

W wolnych chwilach aktywnie spędzam czas z rodziną, która jest dla mnie najważniejszą wartością.

 

Email: konrad.nadlonek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post