Klaudia Kwiek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KLAUDIA KWIEK
 

Kilka słów o mnie...

Jestem związana z GK-VOTUM. Od wielu lat pracuję jako doradca klienta. Głównym obszarem mojej działalności jest pomoc klientom posiadającym kredyty frankowe.

Moje doświadczenie i wiedza przekazana na szkoleniach przez Votum S.A. pozwala mi służyć kompleksową pomoc frankowiczom. Do firmy dołączyłam ponieważ, zależy mi na rozwoju zawodowym a wiem, że to właśnie w Grupie Kapitałowej Votum mam taką możliwość.

Mam bardzo dobry kontakt z ludźmi, jestem osobą towarzyską, rozrywkową, łatwo buduję relacje, przez to właśnie moja praca przynosi mi oczekiwane efekty. Spełniam się zawodowo, robię to co kocham. Pomagam klientom pozbyć się problemu a jednocześnie zarabiam.

Jestem przekonana, że współpraca z tą firmą zaowocuje jeszcze bardziej i przyniesie mi to czego oczekuję, szczęśliwego klienta i spełnienie wszystkich moich celów i marzeń.

Jestem również szczęśliwą mamą, w wolnym czasie aktywnie spędzam czas z rodziną. Uwielbiam wycieczki w góry, długie spacery z naszym pupilem, cieszę się każdym dniem i lubię czerpać z życia jak najwięcej.

 

Email: klaudia.kwiek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post