Katarzyna Wilk

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KATARZYNA WILK

Kilka słów o mnie...

Jestem związana z Grupą Kapitałową Votum od 2004 roku. Od 2016 mocno zaangażowałam się w projekt pomocy „frankowiczom”, co w efekcie pozwoliło mi zawrzeć kilkaset umów z zainteresowanymi. Z miesiąca na miesiąc, rośnie liczba moich Klientów, którzy uwalniają się od toksycznej umowy. Wraz z zespołem prawników z GK Votum, udało nam się w rekordowym czasie uzyskać na rzecz mojego Klienta, jedno z najszybszych zasądzeń tj. w 323 dni.

Cechuje mnie rzetelność profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta, a każda sprawa, to dla mnie osobna historia. Jestem bardzo relacyjna i związana z moimi Klientami, dlatego ich rekomendacje, polecenia sprawiły, iż mam „znajomych – moich Klientów” w całej Polsce i za granicą 😊

To fenomenalne, robić to co lubisz, swoją pracą pomagać innym również charytatywnie, realizować siebie.

Dzięki pracowitości, skuteczności w działaniu, spełniam swoje marzenia. Uwielbiam podróżować i spędzać czas z bliskimi. Dobra kuchnia, film, książka, ciekawe konwersacje to jest to 😊

„Na świecie są dwa szczęścia: jedno małe – być szczęśliwym, a drugie duże – uszczęśliwiać innych.” –Julian Tuwim

Aby pomagać innym postanowiłam udzielać się w mediach społecznościowych, zatem do zobaczenia.

Zapraszam do kontaktu, Ciebie i Twoich znajomych

Email: katarzyna.wilk@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post