Katarzyna Szymborska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KATARZYNA SZYMBORSKA-JAWORSKA

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Administracyjno-Społecznej w Warszawie – kierunek Administracja europejska oraz bezpieczeństwo i higiena pracy.
Jako Kierownik Regionalny jestem bardzo zaangażowana w projekty, którymi się zajmuję, osiągam sukcesy zarówno indywidualnie jak ze swoją strukturą.
Uważnie słucham, do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, zawsze szukam rozwiązań a nie problemów.
 
Jestem osoba pracowitą, sumienną, rzetelnie wykonuję swoje obowiązki.
Pomagam osobom, które mają kredyty we frankach i złotówkach w tej ciężkiej walce z bankami, zajmuje się także projektem ubezpieczeniowym, niosę również pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy i na roli.
Niesienie pomocy osobom w projektach, w których pracuje daje mi ogromną satysfakcję i stało się moją fascynacją, każde słowo ,,dziękuje” ze strony klientów oraz moich współpracowników jest najbardziej wartościową zapłatą. 
 
Kocham pracę z ludźmi. Cenię sobie punktualność, pracowitość, szczerość, oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań. Moją zaletą jest również dobra organizacja pracy zarówno swojej jak i całego zespołu. Dbam o każdy, najdrobniejszy szczegół. Spełniam się zawodowo, duma mnie rozpiera jak widzę rozwój swoich współpracowników oraz zadowolonych klientów.

W życiu prywatnym lubię podróżować, praca w tej firmie daje mi ogromne możliwości do zwiedzania miejsc, o których wcześniej mogłam tylko pomarzyć.
 
Motto, którym się kieruję w życiu brzmi:
 
,,Czyniąc dobro stajemy się lepszymi ludźmi. I choć nie zbawimy całego świata, to będziemy mieć satysfakcję z tego, że być może komuś pomogliśmy, zmieniliśmy jego dzień na lepszy.  Zatrzymajmy się na chwilę….wyciągnijmy pomocną dłoń”

Email: katarzyna.szymborska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post