Katarzyna Jóźwiak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KATARZYNA JÓŹWIAK

Kilka słów o mnie...

Jestem abslowentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku, gdzie ukończyłam kierunek zarządzanie przedsiębiorstwem. Z Grupą Kapitałową Votum związałam się w 2013 roku. 

Swoją karierę rozpoczęłam jako Asystentka Prezesa. W 2015 roku zostałam kierownikiem Biura Obsługi Klienta (dział Call Center). Od 2017 roku pełnię obowiązki Dyrektora Regionalnego w strukturach DSA Investment S.A. a w 2022 objęłam stanowisko Dyrektora Operacyjnego tej samej spółki.

Jestem pasjonatką jazdy na rowerze, a niedawno odkryłam także zamiłowanie do tańca towarzyskiego. 

Lubię podróżować, zwłaszcza po Polsce, odkrywając nowe miejsca. Jestem audiofilką, dla której muzyka to nie tylko zbiór dźwięków, ale też źródło inspiracji.

Na co dzień jestem szczęśliwą żona i matką. Moje motto życiowe brzmi: „To dobry dzień, aby mieć dobry dzień”, co oznacza, że każdy dzień można uczynić udanym i pozytywnym.

 

Email: katarzyna.jozwiak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post