Katarzyna Gwóźdź

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KATARZYNA GWÓŹDŹ
 

Kilka słów o mnie...

Jestem doświadczonym specjalistą z 16- letnim stażem w dziedzinie bankowości i finansów

Posiadam obszerną wiedze na temat kredytów i zagadnień bankowych .

Zdobyte doświadczenie w sektorze bankowym pozwoliło mi na wykorzystanie go w codziennej pracy z klientami GK Votum .

Doskonała znajomość sektora bankowego ,pozwala mi na doradztwo w kwestii finansowej klientom oraz w– pomocy Frankowiczom, temat którym obecnie się zajmuję .

Z Zespołem którym obecnie mam przyjemność pracować obsłużyliśmy obecnie ponad 700 klientów, uzyskaliśmy już 140 korzystnych wyroków dla naszych klientów.

W obsłudze i relacji z klientem najważniejsza jest dla mnie przejrzysta komunikacja , efektywne słuchanie klienta, uważność ,empatia , cierpliwość.

Buduję trwałe relacje oparte na zaufaniu , cechuje mnie profesjonalizm oraz sumienność w wykonywaniu swojej pracy .

Prywatnie podróżuje aktywnie w Polsce , gram w siatkówkę ,lubię spędzać czas na czytaniu książek przygodowych, uwielbiam dobrą muzykę i taniec.

 

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post