Karol Krutak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
KAROL KRUTAK

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową VOTUM jestem związany od ponad roku, na przestrzeni którego zdobyłem doświadczenie i wiedzę związaną z kredytami walutowymi. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie, aby działać w sposób przejrzysty i zrozumiały dla odbiorcy, dlatego też duży nacisk kładę na precyzyjne wyjaśnienie tematu, oraz przedstawienie związanych z nim obliczeń w sposób jak najbardziej klarowny. 
 
Od początku mojej pracy w firmie Votum S.A. zwarłem blisko 50 umów z klientami posiadającymi kredyty powiązane z walutą obcą, a pierwsi z nich, już otrzymują pozytywne wyroki.
 
Najprzyjemniejszy w mojej pracy jest moment, w którym informuję klientów o kwotach jakie mogą odzyskać z banku po zdecydowaniu się na wytoczenie pozwu. Do spraw moich klientów mam stosunek osobisty, utożsamiając się sytuacją. Klienci objęci moją opieką, mogą liczyć na moje wsparcie w najdrobniejszych szczegółach, a dzięki budowanemu zaufaniu jestem coraz częściej polecany.
 
W wolnych chwilach sięgam po dobrą książkę. W pogodny dzień wybieram się na przejażdżki rowerowe w górzyste tereny. Wieczorami zasiadam za kierownicą wyścigowych samochodów w symulatorze jazdy torowej. Stram się ciagle rozwijać w każdym aspekcie swojego życia zawodowego jaki i prywatnego.
 

Email: karol.krutak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post