Julita Szymczak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
JULITA SZYMCZAK

Kilka słów o mnie...

Mając 17-letnie doświadczenie zawodowe dopiero w firmie VOTUM czuję, że robię to, co powinnam robić od dawna. Traktuje to jak misję, bo pomaganie ludziom w takich kategoriach należy traktować a przy okazji poświęcając swój czas i duże zaangażowanie mogę otrzymać wynagrodzenie.
 
Reprezentuję firmę, która szanuje swoich pracowników dając im możliwość ciągłego rozwoju, bycia na bieżąco ze zmianami jakie zachodzą w prawie, wszystko po to, by nasi Klienci wiedzieli, że oddając swoje sprawy w Nasze ręce podjęli najlepszą decyzje.
 
Zachęcam Cię do kontaktu ze mną. Jeśli masz problem, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
 
Poznaj mnie,zapraszam Cię do odwiedzenia na FB Zaplątani we f(i)ranki. Nie jestem botem, też jestem kredytobiorcą CHF.
 

Email: julita.szymczak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post