Judyta Käppler

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
JUDYTA KÄPPLER
 

Kilka słów o mnie...

Jestem doświadczoną specjalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej. Posiadam tytuł mgr ekonomii i obszerną wiedzę na temat kredytów i procesów zachodzących w bankach.

Posiadam bogate doświadczenie w dziedzinie finansów, co pozwoliło mi zdobyć wszechstronne umiejętności i głęboką wiedzę, którą wykorzystuję w pełnym zakresie swojej pracy w GKVotum,
Doskonale rozumiem zawiłości i wymagania sektora bankowego, co umożliwia mi skuteczne doradztwo Klientom w kwestiach związanych z kredytami, oraz z tematem którym aktualnie się zajmuję czyli pomocą dla Frankowiczów – wraz z zespołem obsłużyliśmy ponad 700 Klientów, z których ponad 140 posiada korzystne dla siebie wyroki.

 Wyróżniam się profesjonalizmem, precyzją i zaangażowaniem. Moim priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi, z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i celów. Dzięki moim umiejętnościom interpersonalnym i zdolności do jasnej komunikacji, buduję trwałe relacje oparte na zaufaniu.

Prywatnie uwielbiam podróżować i interesuję się kuchnią japońską.

 

Email: judyta.kappler@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post