Jolanta Ślesak-Ciuła

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
JOLANTA ŚLESAK-CIUŁA

Kilka słów o mnie...

Jestem związana  z Grupą Kapitałową Votum od 2014 roku. Odniosłam wiele sukcesów jako menadżer w obszarze obsługi klientów ubezpieczeniowych oraz związanych z kredytami frankowymi. W 2023 roku zostałam awansowana na stanowisko Wicedyrektora.

W trakcie swojej działalności zawarłam ponad 300 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej, z czego aż 75 z nich uzyskało korzystne wyroki w swoich sprawach.

Kocham podróżować, śmiać się i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Jestem zainteresowana fotografią, modą a niedawno pokochałam siłownię. Uwielbiam rozwiązywać krzyżówki przy filiżance pysznej kawy w leniwe niedzielne poranki.

Aktywnie udzielam się w mediach społecznościowych. Prowadzę fanpage na Facebooku dla frankowiczów oraz  konto na Instagramie o nazwie „obsluga_lekarzy”. Dzięki tym platformom zdobyłam już kilku klientów.

Wierzę, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko, dlatego moje motto brzmi: „Nie wyobrażam sobie, żeby można było osiągnąć sukces, nie będąc konsekwentnym i upartym”.

 

Email: jolanta.slesak-ciula@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post