Jolanta Boguszewska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
JOLANTA BOGUSZEWSKA

Kilka słów o mnie...

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. W branży finansowej działam od ponad 20 lat.

Cała moja droga zawodowa to współpraca z ludźmi. Odbyłam wiele szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i prawa. Ciągle podnoszę swoje kalifikacje aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla swoich klientów.

Od roku związana jestem z Grupą Kapitałową Votum S.A. Systematyczna praca pozwoliła mi na zawarcie już wielu kontraktów. Temat frankowy jest mi bardzo bliski ponieważ prywatnie jestem posiadaczem kredytu frankowego, więc dokładnie wiem co czują i czego potrzebują frankowicze.
Lubię pomagać ludziom. Dbam o bardzo dobre relacje z klientami, służąc im swoją pomocą i radą na każdym etapie procesu.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki cudownych dzieci z których jestem bardzo dumna. Lubię spędzać z nimi czas na wspólnych podróżach. Rodzina jest dla mnie najważniejsza.
Moje motto to : „Carpe diem” – ( Chwytaj dzień).

Zapraszam serdecznie do kontaktu !

 

Email: jolanta.boguszewska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post