Jarosław Wilk

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
JAROSŁAW WILK

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Votum związany jestem od 2003 roku w tym czasie dałem się poznać jako osoba kompetentna, zaangażowana, charyzmatyczna, osiągająca ponad przeciętne wyniki.

Niejednokrotnie moje osiągnięcia były nagradzane w Firmie również zauważone wyniki jakość obsługi w Firmach z którymi mamy przyjemność współpracować. Obecnie piastuje stanowisko Pełnomocnik Zarządu ds. Klientów Strategicznych co nie oznacza, że skupiam się tylko na SOHO KORPO, ale przed wszystkim na Kliencie Indywidualnym.

Specjalizuje się w zabezpieczeniach finansowych, inwestycjach, ubezpieczeniach, bezpiecznym budowaniu kapitału. Indywidualność, profesja, wyniki, doświadczenie sprawiło, że już klika tysięcy Klientów wybrało właśnie moja osobę do budowania swojego bezpieczeństwa finansowego. Większość właśnie ze mną zawarła swoje pierwsze umowy pozostali z rekomendacji po moim audycie również zadecydowały się zaufać mojej osobę. Przypadek? 🙂                                            

Tak jestem jak „lekarzem od finansów, słucham Klienta i podaje leki, jeśli nie jest chory suplementuje” Swoja wiedza potrafię się dzielić jako mówca, mentor, szkoleniowiec.

Osoba pracująca powinna również mieć czas na odświeżenie się, przebywanie z rodziną, zabawę, czytanie, słuchanie muzyki, uprawianie sportu. Kiedy praca nie pozostawia miejsca na zdrowy wypoczynek, odpoczynek regenerujący, wówczas staje się niewolnictwem” – (Papież Franciszek)I dlatego duży nacisk kładę na relacje, odpoczynek , podróżowanie, uwielbiam gotować spędzać czas z ludźmi. Udzielam się również charytatywnie .

Jestem pewien, że mimo że osiągnąłem już wiele, sporo świetnych projektów przede mną. Mam głowę pełną pomysłów ,  część z nich pomaga mi już wdrażać  moje największe wsparcie -Żona.

Zapraszam i Ciebie zróbmy coś razem …

 

Email: jaroslaw.wilk@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post