Janusz Wasilewski

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
JANUSZ WASILEWSKI

Kilka słów o mnie...

Pracuję w Grupie Kapitałowej Votum od 2013 roku, a od roku 2014 zostałem Kierownikiem Regionalnym, działając od wielu lat w regionalnych strukturach menedżerskich .Mam więc niebagatelne doświadczenie w kontaktach z naszymi Klientami, co wykorzystuję w skutecznym działaniu ku satysfakcji osób, które zawierzyły mojej firmie i mnie osobiście,powierzając prowadzenie swoich spraw.

Zadowolenie Klienta jest każdorazowo powodem także mojej ogromnej satysfakcji. Grupa Kapitałowa Votum i nasze Kancelarie są od lat Liderem Rynku w swoich obszarach, wyróżnianym najbardziej prestiżowymi nagrodami, jak Diamenty Forbesa, Laury Konsumenta, Fair Play,Brylanty Polskiej Gospodarki, Gazele Biznesu, Turbiny Polskiej Gospodarki, czy Medal Europejski.

Grupa Kapitałowa Votum pomogła już ponad 300 000 Polaków, a co się tyczy naszych kancelarii frankowych, w ostatnich latach bardzo skutecznie wypracowały pozycję niekwestionowanego LIdera w tej dziedzinie prawa, wygrywając w najpoważniejszych rankingach jak Ranking Rzeczpospolitej.

Osobiście pomogłem ponad pół tysiąca osobom w tym ponad 150 frankowiczom,dla których, szczególnie w ostatnich czasach, przybywa sukcesywnie wygranych spraw sądowych z bankami, w tym prawomocnych -z wypłatami świadczeń po unieważnieniu kredytu”. Doświadczam tej radości ,razem z moimi Klientami. Nieustannie.

 

Email: janusz.wasilewski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post