Jakub Mokanek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
JAKUB MOKANEK

Kilka słów o mnie...

W branży finansowej pracuję od ćwierć wieku zapewniając ochronę ubezpieczeniową moim Klientom. Od 2019 roku aktywnie współpracuję z Grupą Kapitałową Votum i pomagam kredytobiorcom frankowym zrobić ten pierwszy krok w stronę sporu sądowego z ich bankiem i unieważnienia umowy kredytowej.

Z mojej pomocy skorzystało już ponad 50 Klientów i ta liczba rośnie sukcesywnie każdego miesiąca. Oprócz pracy indywidualnej buduję również grupę współpracujących ze mną i z GK Votum osób, które podobnie jak ja chcą pomagać Frankowiczom.

Uwielbiam podróże te dalekie i bliskie, kiedy nie mogę wyjechać wsiadam na rower.

Email: jakub.mokanek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post