Jacek Brzezowski

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
JACEK BRZEZOWSKI

Kilka słów o mnie...

Całe dotychczasowe życie zawodowe poświęciłem pomaganiu innym. Z grupą kapitałową Votum jestem związany od 2005 roku. Dzięki zaufaniu  i docenieniu mojego potencjału, dzisiaj jestem Dyrektorem Generalnym. Piastując to stanowisko mam możliwość działać w wielu projektach i współpracować z ciekawymi osobami.

Poza zagadnieniami czysto zarobkowymi jestem mocno zaangażowany w Ogólnopolską Akcję Krew promującą Honorowe Krwiodawstwo

W projekt frankowy jestem zaangażowany od samego początku jego powstania, w tym czasie spisałem z zespołem najbliższych współpracowników ponad 360 spraw, z czego około 100 osobiście.

Jestem szczęśliwym mężem z 21-letnim stażem oraz ojcem dwóch córek i syna.

Wolny czas lubię spędzać na wędkowaniu i obcowaniu z przyrodą.

Email: jacek.brzezowski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post