Iwona Pleśniak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
IWONA PLEŚNIAK
 

Kilka słów o mnie...

Od ponad 2 dekad profesjonalnie zajmuję się obsługą klientów w wielu obszarach (finanse, ubezpieczenia) i na wielu poziomach (tworzenie struktur sprzedaży, wspieranie sprzedaży). Praca na rzecz klienta nie ma przede mną tajemnic.
W swojej codziennej pracy kieruję się przede wszystkim troską o dobro klienta i realizacją powierzonych mi zadań.

Wiem, że robię to dobrze – pracuję głównie na rekomendacjach zadowolonych klientów.

Moje motto brzmi: Chcieć, to móc i nie pytam CZY, tylko KIEDY?

Email: iwona.plesniak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post