Irena Wdowczyk

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
IRENA WDOWCZYK

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową Votum jestem związana od kwietnia 2022 roku. Pomimo tak krótkiego czasu mojej działalności zaufało mi blisko 50 klientów posiadających kredyty w walucie obcej. Pomaga mi w tym bogata wiedza zdobyta podczas dotychczasowej pracy zawodowej.

Motywuje i fascynuje mnie możliwość niesienia pomocy frankowiczom, moje motto brzmi:   „Mogę, nie muszę, ale chcę”

Prywatnie jestem szczęśliwą matką dwóch dorosłych synów i dwóch wnucząt, z którymi uwielbiam spędzać każde wakacje.

 

Email: irena.wdowczyk@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post