Grażyna Mirošević

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
GRAŻYNA MIROŠEVIĆ
 

Kilka słów o mnie...

Dzień 01.03.2001 roku to dzień w którym podjęłam najlepszą decyzję zawodową w moim życiu: rozpoczęłam współpracę z firmą DSA.

Przez ponad 20 lat pracy bardzo dużo się nauczyłam – firma daje możliwości rozwoju, awansowałam od przedstawiciela poprzez kierownika na dyrektora. Mamy bardzo dobre oferty dla klientów – ubezpieczenia, projekt frankowy w którym jesteśmy liderem rynku. Wcześniej były inne projekty w których także byliśmy najlepsi w Polsce. Stale się rozwijamy i idziemy do przodu. Firma jest bardzo rzetelna: stawia na dobre relacje z klientami i ze swoimi pracownikami, uczciwie podchodzi do biznesu. Przez ponad 20 lat mojej pracy nigdy nie zdarzyło się aby wynagrodzenie nie wpłynęło na czas. Posiadamy też dodatkowe gratyfikacje w postaci wycieczek dla najlepszych przedstawicieli. Ja osobiście przez ten czas zwiedziłam cały świat.

Jeśli chcesz się rozwijać w pracy, która jest przyjemnością, chcesz pomagać innym a przy tym zarabiać i poznawać pozytywnych ludzi to ta praca jest właśnie dla Ciebie, zapraszam.

 

Email: grazyna.mirosevic@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post