Grażyna Dyluś

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
GRAŻYNA DYLUŚ

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową Votum SA jestem związana 20 lat. Prowadzę własną działalność gospodarczą i jestem partnerem na wyłączność. Przeszłam wszystkie szczeble kariery – od Przedstawiciela, Kierownika, po czym w 2009 uzyskałam awans na Dyrektora Regionalnego. Poznałam każdy projekt w tej Firmie.

Od roku 2018 jestem skupiona na projekcie frankowym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta. W trakcie swojej działalności zawarłam blisko 250 umów powiązanych z walutą obcą, z których część klientów uzyskała już korzystne wyroki.

W obsłudze klientów stawiam na profesjonalizm, transparentność, indywidualne podejście do klienta i dobre relacje. W latach 2005 -2018 moja działaność była skupiona na pomocy osobom poszkodowanych w wypadkach i uzyskiwaniu  dla nich odszkodowań od ubezpieczycieli.

 Wolny czas poświęcam na ogród, który jest moim oczkiem w głowie, kocham zwierzęta i podróże. Dzięki swojej pracy zwiedziłam wiele zakątków naszego globu i ciągle mam apetyt na tą formę spedzania czasu.

 

Email: grazyna.dylus@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post