Gabriela Jamroż

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
GABRIELA JAMROŻ

Kilka słów o mnie...

W Grupie Kapitałowej Votum zadebiutowałam w 2022 roku. W 2023 odniosłam pierwszy zawodowy sukces, wyróżniający moje działania na rzecz Kredytobiorców posiadających zobowiązanie frankowe.
 
Systematyczna praca pozwoliła mi na zawarcie już ponad 50 kontraktów z Klientami.
Moi pierwsi Klienci cieszą się już pozytywnymi rozstrzygnięciami Sądów, co napawa mnie ogromną motywacją do pracy, by nieść pomoc kolejnym Kredytobiorcom w walce z tak niebotyczną instytucją jak bank. 

Email: gabriela.jamroz@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post