Ewa Wiśniewska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
EWA WIŚNIEWSKA

Kilka słów o mnie...

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Ekonomia oraz Zarządzanie i Marketing) oraz Wydziału Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie (Studia Podyplomowe Rachunkowości). W latach 2004-2012 oraz 2015-2023 Członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ożarowie Mazowieckim (Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej).

Doświadczenie zawodowe: Ponad 20 lat doświadczenia w finansach, marketingu i obsłudze klienta. Od 2017 roku związana z GK VOTUM.

Specjalizacja: Pomoc w dochodzeniu roszczeń od banków z tytułu kredytów walutowych
i złotowych.

 

Email: ewa.wisniewska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post