Ewa Słoma

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
EWA SŁOMA

Kilka słów o mnie...

Z Grupą kapitałową Votum jestem związana od maja 2018r. Z DSA od 1.07.2019r. W projekcie Frankowym jestem prawie od początku, bo od maja 2018r. W swojej karierze podpisałam już 179 umów, z czego już 29 jest już po wyroku I instancji, a 1 jest po wyroku prawomocnym.
 
Klienci są bardzo uradowani, bo nie dość, że już nie mają tego toksycznego produktu to jeszcze otrzymali pieniądze z banku.
 
Bardzo lubię pomagać, a ta praca przynosi mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam momenty kiedy mogę pogratulować klientom wygranej sprawy, uwolnienia się od tego toksycznego produktu i kiedy  są mi wdzięczni, że stanęłam na ich drodze proponując walkę o swoje.
 
Prywatnie działam społecznie, należę do Koła Gospodyń Wielskich. Bierzemy udział w różnych projektach, gdzie również pomagamy innym.
Moje hobby to robótki ręczne i ogród gdzie mogę się wyżyć fizycznie.
 
Jestem Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi. Oddałam już ponad 20l krwi. Obecnie czekam na nadanie odznaki „Zasłużony dla Zdrowia Narodu”

Email: ewa.sloma@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post