Edyta Kmetyk-Sobkowiak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
EDYTA KMETYK-SOBKOWIAK

Kilka słów o mnie...

Jestem związana z Grupą Kapitałową od 2017 roku. Bardzo cenię pracę z ludźmi – daje mi to dużą satysfakcję i chęć do pracy. Ponadto bardzo cenię bezpieczeństwo, a dzięki współpracy z GK Votum przekładam to na uczciwe i szczere relacje z klientami.

Podczas dotychczasowej pracy pomogłam wielu rodzinom zabezpieczając ich finansowo na wypadek trudnych sytuacji losowych oraz uwalniając od toksycznego kredytu w walucie obcej.

Prywatnie zgłębiam wiedzę z zakresu zarządzania finansami oraz zdrowego stylu życia 🙂

 

Email: edyta.kmetyk-sobkowiak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post