Dorota Bachowska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
DOROTA BACHOWSKA
 

Kilka słów o mnie...

Jestem doświadczonym bankowcem/ekspertem hipotecznym. Przez długie lata odnosiłam sukcesy w obszarze obsługi finansowej Klientów. Obecnie głównym obszarem mojej działalności jest pomoc Klientom posiadającym kredyty frankowe. Temat jest mi bardzo bliski gdyż sama jestem w otwartym sporze sądowym z bankiem. Moje doświadczenie i wiedza pozwalają mi służyć kompleksową i kompetentną pomocą frankowiczom.

Jestem osobą konsekwentną i pracowitą. Wierzę, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko a sukces to tylko kwestia czasu.

Prywatnie kocham podróżować, uwielbiam wycieczki górskie, lubię śmiać się i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

 

Email: dorota.bachowska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post