Dominika Pakuła

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
DOMINIKA PAKUŁA

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Z Grupą Kapitałową VOTUM jestem związana od 2016 roku.
 
Przez ten czas odniosłam wiele sukcesów w obszarze obsługi klientów ubezpieczeniowych i ochronno-ubezpieczeniowych (indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe polisy ochronno-ubezpieczeniowe, ubezpieczenia szkolne, majątkowe, firmowe ubezpieczenia grupowe).
 
W 2018 roku dołączyłam do projektu frankowego, w którym odnoszę liczne sukcesy. W trakcie swojej działalności zawarłam ponad 350 umów z Klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej, z czego już kilkudziesięciu z nich uzyskało korzystne wyroki w swoich sprawach.
 
Uwielbiam podróżować i spędzać czas z moją rodziną, która jest dla mnie najważniejszą wartością w życiu. Moją pasją są również dobre książki, muzyka oraz śpiew.
 
Uwielbiam swoją pracę, zawsze w pełni angażuję się w to co robię.Lubię nowe wyzwania. Nie boję się zmian – uważam, że aby się rozwijać należy podążać za zmianami, zmiany bowiem są nieodzowną częścią naszego życia i funkcjonowania. Życie jest zbyt krótkie by stać w miejscu i się zastanawiać „co by było gdyby…”
 
Moje motto:
Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi. 
Steve Jobs
 

Email: dominika.pakula@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post