Dariusz Adamowicz

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
DARIUSZ ADAMOWICZ
 

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową Votum S.A. współpracuję od 10 lat.

Jestem Specjalistą Odszkodowawczym, zajmuję się oceną ryzyka oraz szacowaniem poniesionych strat. Od ponad 6 lat skupiam się na projekcie frankowym, który obecnie prowadzi ponad 40 000 frankowiczów. Osobiście obsłużyłem wielu klientów, którzy już za sobą mają ciężar spłacania tego toksycznego kredytu. Pracę ułatwia mi poczucie pewności, którą daje mi profesjonalizm działania firmy – współpraca z zespołami prawnymi i poszczególnymi prawnikami, a także osiągane wyniki. Obsługa klientów to też dla mnie źródło satysfakcji płynącej z wartości wnoszonych w ich życie – przez rozwiązywanie ich istotnych problemów.

Prywatnie jestem instruktorem i pasjonatem Tai Chi oraz podróży i dobrej fotografii, w czym realizuję się dzięki współpracy z Firmą.

 

Email: dariusz.adamowicz@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post