Beata Czyż

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
BEATA CZYŻ

Kilka słów o mnie...

Z DSA Investment i Grupą Kapitałową Votum jestem związana od 2008 roku.

Jako doświadczona specjalistka branży finansowej od pięciu lat profesjonalnie doradzam w zakresie odzyskiwania roszczeń w projekcie frankowym. Pomaga mi w tym nie tylko wykształcenie o profilu bankowym, ale przede wszystkim wiedza zdobyta podczas działań z zespołami procesowymi.  

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wrodzona empatia ułatwiają mi budowanie długoterminowych relacji z klientami, a mój profesjonalizm i zaangażowanie zapewniają znakomi obsługę i wsparcie na każdym etapie zawieranej współpracy.

Jeśli zatem szukasz eksperta z dziedziny udzielania pomocy frankowiczom, zapraszam Cię do kontaktu. 
Pozwól sobie, by moja wiedza oraz zdobyte doświadczenie udzieliły Ci niezbędnego wsparcia i pozwoliły przejść ze spokojem czas oczekiwania na korzystny wyrok sądu. Odzyskaj ze mną poczucie sprawiedliwości i wspólnie cieszmy się uwolnieniem od Twoich obciążeń finansowych.

Prywatnie jestem pełną energii, radosną kobietą, a moją życiową pasją są podróże.

 

Email: beata.czyz@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post