Bartłomiej Wyroba

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
BARTŁOMIEJ WYROBA
 

Kilka słów o mnie...

Od zawsze interesowałem się sferą finansów osobistych jak i również budowaniem relacji z drugą osobą. To sprawiło iż w 2022r podjąłem decyzje o dołączeniu do projektu frankowego realizowanego przez Grupę Kapitałową Votum. Moim celem jest pomoc osobom, które zostały oszukane przez banki gdyż sam jestem w takiej samej sytuacji.

Studiowałem Zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Moją pasją jest muzyka. Słucham i kolekcjonuję muzykę rockową. Również gram w zespole rockowym na gitarze basowej. Każda próba z zespołem pozwala mi na wyrażenie siebie artystycznie, ale również ładuje moje nastawienie pozytywnie na kolejne dni.

 

Email: bartlomiej.wyroba@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post