Andrzej Kulesza

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ANDRZEJ KULESZA
 

Kilka słów o mnie...

Współpracę z DSA Investment S.A. i Grupą Kapitałową Votum S.A. rozpocząłem z chęci pomocy osobom oszukanym przez banki, które chcą się pozbyć wadliwego kredytu frankowego. Zainspirowały mnie historie moich znajomych, którzy posiadali kredyty frankowe a firma DSA Investment S.A. i Grupa Kapitałowa VOTUM S.A. pomogła im pozbyć się problemu frankowego. Dokładam wszelkich starań, aby moi klienci uzyskali pełną rzeczową pomoc oraz mieli wsparcie na każdym etapie postępowania. Każdy zadowolony klient jest dla mnie największą nagrodą.

Prywatnie jestem spełnionym człowiekiem, mężem oraz ojcem trójki dorosłych dzieci.

 

Email: andrzej.kulesza@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post