Agnieszka Machaj

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
AGNIESZKA MACHAJ
 

Kilka słów o mnie...

Od 2016 roku wspieram klientów podczas podejmowania codziennych decyzji dotyczących ich życia finansowego. Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, a moi klienci cenią mnie za indywidualne i empatyczne podejście do każdej sprawy.

Wspólnie szukamy rozwiązań i strategii, które będą zapewniały sukces i zadowolenie z pozbycia się pseudowalutowego kredytu. Na co dzień stawiam na autentyczność i długofalową współpracę.

Ponadstandardowe działania zapewniają mi kolejne rekomendacje z Państwa strony.Dziękuję za dotychczasowe zaufanie.

Moje doświadczenie pomogło setkom polskich rodzin. Pomoże również Państwu! Zapraszam do rozmowy.

 

Email: agnieszka.machaj@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post