Agata Szafrańska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
AGATA SZAFRAŃSKA

Kilka słów o mnie...

Niesienie pomocy ludziom, którzy walczą z rosnącymi ratami kredytów jest dla mnie priorytetem. Wcześniejsze doświadczenie zdobyte w branży kredytowej umożliwia mi patrzenie na ich problem z nieco szerszej perspektywy.
W pracy łączę zarówno dynamicznie podejmowane decyzje, ale również rozważnie analizuję wszelkie możliwości rozwiązań dla swoich klientów.

Po pracy uwielbiam aktywnie spędzać czas na łonie natury. Interesuje się rozwojem osobistym oraz medytacją.

 

Email: agata.szafranska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post