Adrian Myszor

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ADRIAN MYSZOR 

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową związany od 2005 roku, jako dyrektor wraz z zespołem pomaga już ponad 500 rodzinom uwolnić się od kredytów frankowych, mając w tym ponad 100 wygranych spraw w sądzie.

Absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej specjalizacja „zarządzanie przedsiębiorstwem” z 25 letnią praktyką.

Prezes kilku spółek, założyciel min. Grupy Silesia, organizacji zrzeszającej największe polskie firmy

Lider sprzedaży, społecznik, szczęśliwy ojciec i mąż, lubi podróże, dobrą kuchnię, sport i stand up.

 

Email: adrian.myszor@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post