Adam Szczyrba

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ADAM SZCZYRBA
 

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Adam Szczyrba i pochodzę ze Śląska. Wraz z Grupą Kapitałową Votum zajmuję się pomocą Frankowiczom. W naszej strukturze pomogliśmy już ponad 700 klientom z czego ponad 140 z nich ma już swoje upragnione korzystane wyroki. W swojej pracy kładę ogromny nacisk na żetelną analizę sytuacji kredytobiorcy oraz ciągły kontakt z klientem. Nieustannie poszerzam zakres swojej wiedzy z dziedziny prawa bankowego aby jak najskuteczniej pomagać swoim klientom.

Na codzień jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki wspaniałych chłopców. Uwielbiamy rodzinne spacery po górach oraz wypady nad wodę. Z zamiłowania jestem wędkarzem i każdą wolną chwilę staram się spędzać na uprawianiu tego hobby.

Email: adam.szczyrba@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post