Adam Szafran

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ADAM SZAFRAN
 

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Adam Szafran. Od 2010 roku współpracuję z Grupą Kapitałową Votum S.A. i angażuję się w rozwój zespołów sprzedażowych oraz wzrost wolumenu sprzedaży w całej Grupie. Aktywnie uczestniczę w projekcie pomocy klientom, który jest obecnie realizowany na dużą skalę: Pomoc Kredytobiorcom dotkniętym nieuczciwymi praktykami banków w sprawie tzw. kredytów frankowych.

Mój wkład w realizowany projekt, pozwolił pomóc już kilkuset klientom ,którzy zostali niesprawiedliwie potraktowani przez banki.

Jeżeli Ty również potrzebujesz pomocy, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki bezpłatnej analizie Twojej sprawy, będziesz mógł dowiedzieć się jakie masz prawa oraz jakie świadczenia pieniężne Ci przysługują.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w odzyskaniu kontroli nad swoim życiem finansowym, zwłaszcza jeśli obecna rata kredytu przekracza Twoje możliwości finansowe, zachęcam do kontaktu. Przeanalizuję Twoją umowę kredytową bezpłatnie i wskażę, ile świadczeń pieniężnych możesz odzyskać od banku. Być może już spłaciłeś kredyt i szukasz informacji na temat możliwości procesowych w Twojej sprawie? Również jestem do Twojej dyspozycji!

Niewykluczone, że interesuje Cię również współpraca? Może chciałbyś zwiększyć swoje zarobki? Może trudno Ci znaleźć nową pracę lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, które można realizować zdalnie? A może już pracujesz w dziedzinie sprzedaży i potrzebujesz nowych produktów do swojej oferty? Lub po prostu chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego?

Nie przegap okazji i dołącz do mojego zespołu! Razem możemy osiągnąć więcej.

 

Email: adam.szafran@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post