Adam Holc

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ADAM HOLC

Kilka słów o mnie...

Jestem przedsiębiorcą i doświadczonym menadżerem. Z Grupą Kapitałową Votum jestem związany od 2001 roku, a od 2005 współpracuję z Votum S.A. na wyłączność. 

Jako Dyrektor Regionalny jestem zaangażowany w każdy marżowy projekt DSA/Votum, osiągając sukcesy zarówno indywidualnie, jak i wraz z grupą.

W projekcie frankowym posiadam siedmioletnie doświadczenie. W trakcie swojej działalności zawarłem blisko 270 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej, z czego aż 120 z nich uzyskało korzystne wyroki w swoich sprawach.

Jest miłośnikiem podróży i miałem okazję odwiedzić wiele fantastycznych miejsc na świecie dzięki swojej pracy. Nadal korzystam z tej możliwości. 

Email: adam.holc@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post