Nasze seminaria – zapraszamy!

SEMINARIA SMART IN BUSINESS – TWOJA SZANSA NA FINANSOWĄ WOLNOŚĆ TERAZ
I W PRZYSZŁOŚCI

  • Czy myślisz poważnie o zabezpieczeniu finansowym siebie i swojej rodziny, ale nie jesteś pewien jakie działania podjąć w tym kierunku?
  • Czy chcesz znaleźć rozwiązanie problemu emerytalnego, aby być naprawdę niezależnym od decyzji polityków czy kryzysu demograficznego?
  • Czy chciałbyś prowadzić własny, stabilny biznes pod skrzydłami doświadczonego partnera?
  • A może po prostu… chcesz być bogaty?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie propozycję – udział w naszych dwudniowych seminariach z cyklu SMART IN BUSINESS.  Jest to prawdopodobnie jedyny taki cykl szkoleń w Polsce z zakresu inteligencji biznesowej i finansowej. Seminaria są prowadzone przez ekspertów – praktyków w swoich dziedzinach. Dajemy praktyczną wiedzę, stwarzamy możliwości, dajemy szansę – reszta zależy wyłącznie od Ciebie! W programie m.in.:

STRATEGIA SUKCESU WE WŁASNYM BIZNESIE

“Wykształcenie w sobie właściwych wzorców zachowań, uważam za najważniejszy czynnik, który pozwolił mi i ludziom, których znam dynamicznie i pozytywnie przechodzić przez poszczególne stopnie kariery zawodowej i biznesowej”.

PSYCHOLOGIA INWESTOWANIA

“Nie jest przypadkiem fakt, że największa, liczona w tysiącach, liczba milionerów na świecie to ludzie, którzy swoje fortuny zawdzięczają sukcesom osiąganym na rynkach finansowych. Nie ma na świecie drugiej takiej fabryki, której produktem finalnym jest tak ogromna liczba niewyobrażalnie bogatych i spełnionych zawodowo ludzi”.

dadello_andrzej_dsa

Szkolenia prowadzi Andrzej Dadełło - biznesmen, inwestor, sponsor sportu

SEMPER LIBERUM, CZYLI ZAWSZE WOLNY

“Praktyczne metody, które możesz wykorzystać od zaraz! Posiadanie pieniędzy oznacza możliwość prowadzenia spokojniejszego i satysfakcjonującego życia. Za pomocą systemu szkoleniowego połączonego z praktyką, wyrobisz w sobie nawyki człowieka sukcesu. W dzisiejszych czasach sama wiedza przestaje być najwyższą wartością. Dziś najważniejsze jest to, jak będziesz potrafił ją wykorzystać na co dzień”

DLACZEGO W DŁUGIM TERMINIE AKCJE ROSNĄ?

“Finanse to jeden z najważniejszych obszarów w życiu. Twój udział w szkoleniu dowodzi, że poważnie i odpowiedzialnie myślisz o swojej przyszłości. O naszej sytuacji finansowej decydują zasady, których łamanie nieuchronnie prowadzi do finansowej katastrofy i nieszczęścia. W trakcie szkolenia dowiesz się dlaczego w długim terminie akcje rosną. Dlaczego w ciągu 10 lat, aż… 90 % spółek znacznie zwiększyło swoje wartości, w tym niektóre nawet kilkukrotnie … ?”

krazek_kamil_dsa

Szkolenia prowadzi Kamil Krążek – menadżer, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, biznesmen

Sprawdź terminy najbliższych szkoleń na facebooku.

Kalkulator inwestycyjny
Strefa współpracowników