Władze Spółki

ZARZĄD

KRZYSZTOF ROSNER Prezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży

Od początku kariery zawodowej związany z DSA Financial Group S.A., w ramach której funkcjonuje DSA Investment S.A. W 2010 r. awansowany na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Rokrocznie uzyskuje tytuł najlepszego dyrektora sprzedaży w strukturach DSA Investment S.A., a także jednego z najlepszych sprzedawców programów inwestycyjnych. Od września 2014 r. pełnomocnik Zarządu DSA Investment S.A. ds. szkoleń. W listopadzie 2016 r. powołany na stanowisko Członka Zarządu w DSA Investment S.A.,  od stycznia 2019 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu. Studiował Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

 

MAGDALENA OPAŁKO Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

Absolwentka rachunkowości i auditingu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Z DSA związana od 2006 roku.

 

magdalena-opalko-DSA

 

KINGA TUSZKIEWICZ Członek Zarządu

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu – Wydział Gospodarki Narodowej w zakresie Finansów i Bankowości oraz  AWF w Poznaniu – Wydział Turystyki i Rekreacji . Przez 5 lat prowadziła księgowość w firmach prywatnych. Od 2000 roku związana z branżą ubezpieczeniową, a od 2003 roku z DSA. W 2005 roku awansowała na stanowisko Dyrektora budując własną strukturę sprzedażową . Od 2017 roku odpowiadała za wdrożenie i sprzedaż ubezpieczeń grupowych w DSA. W styczniu 2019 r. została Członkiem Zarządu DSA Investment SA oraz dyrektorem sprzedaży ubezpieczeń grupowych, komunikacyjnych oraz majątkowych.

 

Kinga_Tuszkiewicz_www_zarzad

 

RADA NADZORCZA

 

ANDRZEJ DADEŁŁO Przewodniczący Rady Nadzorczej

Multimilioner, biznesmen, podróżnik, filantrop, historyk, ekonomista. Karierę zawodową rozpoczynał w Departamencie Inwestycji Kapitałowych Banku Zachodniego SA. Jest założycielem i głównym akcjonariuszem firmy DSA Financial Group SA. Jest i był członkiem kilkudziesięciu rad nadzorczych, między innymi takich spółek jak : Jtt Computer SA, Bankier.pl SA, CTE SA, MCI SA, Votum SA. Za pośrednictwem grupy kapitałowej DSA FG SA jest również głównym akcjonariuszem klubów sportowych: piłkarskiej Miedzi Legnica i szachowej Polonii Wrocław. Od 2010 roku jedna z jego spółek : Votum SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Był wicemistrzem Europy amatorów w szachach. Jest jednym z założycieli fundacji : Dom na skale i Votum. Był wielokrotnie nagradzany za działalność charytatywną i sponsorską. Oprócz piłki nożnej i szachów interesuje się psychologią oraz podróżami.

dadello_andrzej_dsa

BARTŁOMIEJ KRUPA Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doktorant na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.  Prezes VOTUM S.A., ze spółką związany od kwietnia 2007 roku. W tym czasie przeszedł wszystkie stopnie kariery w Departamencie Prawnym – od młodszego referenta ds. prawnych do Dyrektora Departamentu. Od maja 2010 Prezes Zarządu Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych, która zrzesza przedsiębiorców z branży odszkodowawczej. Członek Stowarzyszenia dla Rozwoju Ubezpieczeń Komunikacyjnych i Rynku Motoryzacyjnego „ProMotor”.

 KAMIL KRĄŻEK Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, gdzie ukończył kierunki Stosunki Międzynarodowe oraz Zarządzanie. Wiceprezes VOTUM S.A.. Doświadczony menadżer, praktyk i specjalista z zakresu sprzedaży oraz budowania efektywnych zespołów. Szkoleniowiec z dziedziny psychologii biznesu oraz zarządzania. Z grupą kapitałową DSA związany od 2013 roku, były Prezes Zarządu DSA Investment S.A.. Członek rad nadzorczych: Protecta Sp. z o.o., Protecta Broker Sp. z o.o., MKS Miedź Legnica S.A.; Dopłaty Powypadkowe S.A.

Kamil-Krazek-dsainv91x91

Kalkulator inwestycyjny
Strefa współpracowników