Władze Spółki

ZARZĄD

KRZYSZTOF ROSNER
Prezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży

Od początku kariery zawodowej związany z DSA Financial Group S.A., w ramach której funkcjonuje DSA Investment S.A. W 2010 r. awansowany na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Rokrocznie uzyskuje tytuł najlepszego dyrektora sprzedaży w strukturach DSA Investment S.A., a także jednego z najlepszych sprzedawców programów inwestycyjnych. Od września 2014 r. pełnomocnik Zarządu DSA Investment S.A. ds. szkoleń. W listopadzie 2016 r. powołany na stanowisko Członka Zarządu w DSA Investment S.A.,  od stycznia 2019 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu. Studiował Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Rosner-Krzysztof_www_sm2

 

MAGDALENA KRYSKA
Członek Zarządu, Dyrektor Działu Organizacyjno-Prawnego

Z grupą kapitałową DSA Financial Group S.A. związana od siedmiu lat. Tytuł magistra uzyskała na Politechnice Wrocławskiej na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku finanse i rachunkowość. Początkowo specjalista ds. organizacyjnych, po roku awansowana na stanowiska Dyrektora Działu Organizacyjno-Prawnego, a po kolejnych czterech miesiącach powołana do pełnienia funkcji Członka Zarządu. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na specjalizacji z finansów. W ramach kariery naukowej Przewodnicząca Prezydium Porozumienia Doktorantów Uczelni Wrocławskich oraz Przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

  kryska-magdalena-www

 

MAGDALENA OPAŁKO
Członek Zarządu – Dyrektor Finansowy

Absolwentka rachunkowości i auditingu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Z DSA związana od 2006 roku.

 

magdalena-opalko-DSA

 

KINGA TUSZKIEWICZ
Członek Zarządu

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu – Wydział Gospodarki Narodowej w zakresie Finansów i Bankowości oraz  AWF w Poznaniu – Wydział Turystyki i Rekreacji . Przez 5 lat prowadziła księgowość w firmach prywatnych. Od 2000 roku związana z branżą ubezpieczeniową, a od 2003 roku z DSA. W 2005 roku awansowała na stanowisko Dyrektora budując własną strukturę sprzedażową . Od 2017 roku odpowiadała za wdrożenie i sprzedaż ubezpieczeń grupowych w DSA. W styczniu 2019 r. została Członkiem Zarządu DSA Investment SA oraz dyrektorem sprzedaży ubezpieczeń grupowych, komunikacyjnych oraz majątkowych.

 

Kinga_Tuszkiewicz_www_zarzad

 

RADA NADZORCZA

 

ANDRZEJ DADEŁŁO
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Multimilioner, biznesmen, podróżnik, filantrop, historyk, ekonomista. Karierę zawodową rozpoczynał w Departamencie Inwestycji Kapitałowych Banku Zachodniego SA. Jest założycielem i głównym akcjonariuszem firmy DSA Financial Group SA. Jest i był członkiem kilkudziesięciu rad nadzorczych, między innymi takich spółek jak : Jtt Computer SA, Bankier.pl SA, CTE SA, MCI SA, Votum SA. Za pośrednictwem grupy kapitałowej DSA FG SA jest również głównym akcjonariuszem klubów sportowych: piłkarskiej Miedzi Legnica i szachowej Polonii Wrocław. Od 2010 roku jedna z jego spółek : Votum SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Był wicemistrzem Europy amatorów w szachach. Jest jednym z założycieli fundacji : Dom na skale i Votum. Był wielokrotnie nagradzany za działalność charytatywną i sponsorską. Oprócz piłki nożnej i szachów interesuje się psychologią oraz podróżami.

dadello_andrzej_dsa

ANNA LUDWIG
Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej

Absolwentka PSKOiB we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Z DSA związana od początku istnienia grupy kapitałowej.

ludwig_anna_dsa

 

MARTA ŻOŁĘDZIEWSKA
Członek Rady Nadzorczej

Radca prawny, absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.

zoledziewska_marta_dsa

Kalkulator inwestycyjny
Strefa współpracowników