STAWIAMY NA ROZWÓJ! Działania rekrutacyjne DSA Investment S.A. w I półroczu 2023 r.

 • Start
 • Aktualności
 • STAWIAMY NA ROZWÓJ! Działania rekrutacyjne DSA Investment S.A. w I półroczu 2023 r.
Rekrutacja 2023 – konsekwentne działanie przynosi oczekiwane wyniki

W okresie od stycznia do lipca spółka DSA Investment pozyskała ponad 440 nowych Współpracowników oraz 40 Konsultantów do realizowanego projektu pomocy kredytobiorcom, poszkodowanym przez nieuczciwe działania banków.

Dewiza „Pomagaj i Zarabiaj” już drugi rok z rzędu, dynamicznie napędza rozwój całej Grupy Kapitałowej Votum i w drugim półroczu 2023 roku, można spodziewać się utrzymania korzystnego trendu w pozyskiwaniu kolejnych osób do współpracy oraz związanego z tym dynamicznego rozwoju poszczególnych struktur sprzedażowych DSA.

Spotkania rekrutacyjne online – sposób na skuteczne budowane zespołów sprzedażowych

W bieżącym roku, zorganizowaliśmy już 19 spotkań rekrutacyjnych, podczas których niemal 500 uczestników miało okazję zapoznać się ze specyfiką współpracy w DSA oraz  mogły samodzielnie ocenić czy to praca właśnie dla nich oraz jakie wiążą się z tym perspektywy zawodowe.

Aktualne tempo wzrostu pozwala zakładać, że w najbliższych miesiącach kolejnych minimum 500 kandydatów, stanie przed wyborem związanym z nowymi wyzwaniami zawodowymi.

Wdrożenie, szkolenia, wspieranie pracy zdalnej

Dzisiejsza sytuacja na rynku pracy, stawia przed wszystkimi pracodawcami nowe, niespotykane do tej pory wyzwania. Wiemy jak ważnym jest dzisiaj dla wszystkich, zapewnienie ciągłości działania biznesu, dlatego oferujemy naszym Współpracownikom wsparcie doświadczonych menadżerów, którzy dbają o odpowiednie wprowadzenie w realizowane przez spółkę projekty.

Jesteśmy przygotowani do wdrożenia naszych Partnerów biznesowych i Współpracowników w proces pracy zdalnej, zapewniając przy tym bezpieczeństwo danych oraz zachowanie ciągłość procesów obsługi naszych Klientów w sprzyjającym środowisku pracy (czy to w zakresie organizacyjnym czy też merytorycznym). Wspierani przez wypracowane rozwiązania w Grupie Kapitałowej Votum, posiadamy zdolność do szybkiego uruchomienia pracy zdalnej oraz pracy grupowej w modelu właściwym dla danej struktury sprzedażowej i z uwzględnieniem potrzeb naszych Klientów.

Pełne wdrożenie w podstawowe aspekty współpracy, komunikacja czy też późniejsza realizacja przydzielonych zadań, opiera się na modelu w pełni zdalnym i nie wymaga kontaktu ani wizyty w centrali spółki czy też bezpośrednio u obsługiwanego Klienta.

W szczególności zapewniamy:

 • wsparcie użytkowników zdalnych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy poprzez HelpDesk,
 • praca zdalna w oparciu o autorski Portal Przedstawiciela, zawierający wszelkie niezbędne narzędzia i materiały szkoleniowe dostępne w trybie 24/7, bez jakichkolwiek limitów jeżeli chodzi o ilość użytkowników,
 • intuicyjne i dopasowane do potrzeb narzędzia do komunikacji grupowej, wideokonferencji i telekonferencji z każdego miejsca na świecie,
 • e-learning oparty na cyklicznych szkoleniach merytoryczno-sprzedażowych, dostępny dla każdego naszego Współpracownika.
Wsparcie, z którego każdy może skorzystać

Od stycznia do lipca 2023 roku, zorganizowaliśmy kilka cykli szkoleniowych dla nowych Współpracowników oraz tych, którzy posiadają większe doświadczenie aby wspierać rozwój zawodowy naszych Przedstawicieli. Model aktywnego wdrożenia, nieustannie wspiera procesy rekrutacyjne prowadzone na szeroką skalę i na bieżąco jest modyfikowany w zależności od aktualnych potrzeb realizowanych projektów, jak i potrzeb naszych Współpracowników.

Ułatwienie wdrożenia w aspekty zarówno merytoryczne, jak i w zagadnienia sprzedażowe oraz organizacyjne, związane z obsługą potencjalnych klientów spółki, jest dla nas kwestią strategiczną.

W bieżącym roku szkolenia o charakterze tylko podstawowym, wygenerowały ponad 1440 minut materiałów edukacyjnych, co przekłada się na materiał, który mieści się w niemalże 24 godzinach, a który został przekazany współpracownikom DSA w łącznie 16 dni. Wszystkie edycje prowadzone są przez czołowych dyrektorów DSA oraz doświadczoną kadrę menadżerską.

Następne edycje szkoleń będą realizowane cyklicznie do końca bieżącego roku.

Wypracowany model pozyskiwania nowych współpracowników, oparty jest na wieloletnim doświadczeniu i zaangażowaniu w pomoc klientom Grupy Kapitałowej Votum S.A., a który zakłada m.in.:

 1. Budowanie odpowiednich relacji zawodowych z kandydatami, którzy zgłosili się do pracy.
 2. Pozyskiwanie poleceń od tych osób, które już związały się z DSA Investment S.A., celem dotarcia do nowych kandydatów, którzy mogą być zainteresowani nowymi perspektywami zawodowymi.
 3. Rzetelne wdrożenie w model współpracy, zarówno w strukturze dyrektorskiej
  jak i w realizowanym projekcie frankowym i to w oparciu o autorskie rozwiązania, jak
  i z wykorzystaniem narzędzi dostarczonych przez spółkę.

Dzięki dobrze poukładanej organizacji pracy oraz wsparciu menadżerów, skupionych na budowaniu całej struktury i jej wyników sprzedażowych, osiągnięcia rekrutacyjne w drugim półroczu 2023 roku, mają szansę zostać podwojone i tym samym wyniki sprzedażowe, będą kształtować się na ponadprzeciętnym poziomie.

Jeżeli zatem:

 • Chciałbyś więcej zarabiać?
 • Nie możesz znaleźć nowej pracy lub szukasz pracy dodatkowej, która może być realizowana w trybie zdalnym?
 • Być może pracujesz w sprzedaży i szukasz dodatkowych produktów do swojej oferty?
 • A może po prostu… chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego?
Skontaktuj się z nami!

Zatrudniamy doradców klienta, menadżerów i rekruterów w całej Polsce. Jesteśmy liderem w branży, posiadamy największy portfel klientów w Polsce i duże możliwości adaptacji do zmiennej sytuacji na rynku. Jesteśmy solidnym i dynamicznie rozwijającym się partnerem – spółką notowaną na giełdzie papierów wartościowych.

Zapraszamy do kontaktu i obiecujemy przedstawić ciekawe możliwości i sposoby na dodatkowe wynagrodzenie.

DSA Investment S.A.
Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław
tel. 71/334 50 50
e-mail: biuro@dsa.pl
oraz rekrutacja@dsa.pl
https://www.votumbiznes.pl/projekt-frankowy

 

Krzysztof Życzyński

Krzysztof Życzyński

Członek Zarządu
Dyrektor ds. Sprzedaży i Rekrutacji

Previous Post
Newer Post