Jak możesz zaoszczędzić?

Wszyscy posiadamy cele finansowe, a jednocześnie niechętnie odkładamy na nie pieniądze. Nic dziwnego! Przecież, żeby coś zaoszczędzić, trzeba najpierw pozbawić się części wypłaty. Okazuje się jednak, że nie musisz odkładać sporych kwot, by zrealizować swój cel. Często wystarczy drobna suma, ale odkładana systematycznie przez kilka lat, by uzyskać zamierzony efekt.

Wiemy, że powierzenie swoich pieniędzy instytucji finansowej wymaga przemyślenia, dlatego starannie dobieramy partnerów biznesowych, z którymi działamy. Ta strategia działania spowodowała, że zaufało nam już ponad 800 000 Polek i Polaków.

Cele finansowe

Nasi Klienci najczęściej odkładają z myślą o:

Emeryturze

naszą “pensję” będzie wypłacało nam państwo. Niestety, nie otrzymamy 100% tego, co zarabiamy, lecz nie więcej niż… 40% obecnej wypłaty. Dlatego też tak istotne jest, by jak najszybciej znaleźć sposób na zbudowanie sobie alternatywnej emerytury.

Dzieciach

w życiu naszych dzieci przyjdą momenty, które będą wymagały dużych nakładów finansowych - studia, ślub czy zakup mieszkania. Możesz się na te wydarzenia przygotować z naszą pomocą.

Zdarzeniach losowych

życie pisze najróżniejsze scenariusze. Warto być przygotowanym na te najgorsze, jak choroba czy wypadek. Zwłaszcza finansowo.

Podróżach

marzysz o podróży dookoła świata? Odwiedzeniu najdalszych jego zakątków? Z pewnością nie będzie to tania wyprawa. Jednak zdecydowanie osiągalna! Wystarczy odkładać niewielką sumę każdego miesiąca.

Największe towarzystwa ubezpieczeniowe!

Współpraca z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi oferuje starannie wyselekcjonowane rozwiązania dostarczane przez:

Prudential
Uniqua
MetLife


A nasi doradcy pomogą Ci dobrać produkt, który pomoże Ci zaoszczędzić środki na realizację wybranego przez Ciebie celu przy jednoczesnym dostosowaniu go do Twojego miesięcznego budżetu. Jeśli chcesz, aby nasz konsultant się z Tobą skontaktował i pomógł dobrać rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania i potrzeby – zostaw nam do siebie kontakt!

sprawdzone-inwestycje

Nadal nie wiesz jak zabezpieczyć swoje finanse?

Nasi Doradcy zawsze chętni do współpracy! Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i warunków – zostaw kontakt a my oddzwonimy!

    ---