Wiktor Berger

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
WIKTOR BERGER

Kilka słów o mnie...

Jednym z moich priorytetów jest pomoc ludziom w potrzebie. Projekty w jakich uczestniczyłem do tej pory głównie dotyczyły tematyki prozdrowotnej, od ratownictwa medycznego, aż do zaawansowanej medycyny naturalnej. Sfera zdrowotna przenika się na pewnych poziomach ze sferą materialną, dlatego też współpracuję z Grupą Votum, gdzie z ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością wspólnymi siłami realizujemy projekt, którego celem jest dochodzenie Twoich praw, oraz odzyskiwanie należności finansowych od nieuczciwych banków.    
             
Działając w ten właśnie sposób  jako grupa VOTUM skutecznie pomogliśmy już wielu tysiącom polskich rodzin diametralnie odmieniając ich sytuację i nie zamierzamy zatrzymywać się w niesieniu tej pomocy ani na krok przyspieszając sukcesywnie w ostatnich latach naszej działalności.
 
Nasz zespół tworzą wyjątkowi ludzie, których ogromny entuzjazm i głębokie przekonanie o słuszności tego co wszyscy tu robimy napędza codzień nas wszystkich do działania.
 
Współpraca z nami, to bez wątpienia współpraca z liderem, który na swoje spektakularne wyniki i dobre imię zapracował wkładając w to dużo serca i energii.
 
Zawsze wychodzę z założenia, że nie liczą się słowa, ale czyny, więc zapraszam Cię do współpracy z nami za moim pośrednictwem, żebyś sam mógł się przekonać o naszym profesjonalnym i skutecznym podejściu do tematyki podważania w Sądach toksycznych umów kredytowych i nie tylko. Przekonasz się również i poczujesz, że współpraca z nami to nie jest współpraca ze zwykłą kancelarią.
 
Odzyskamy nie tylko Twoje pieniądze, ale przede wszystkim Twój spokoju ducha przywracając wiarę w sprawiedliwość !!!
Zapraszam do kontaktu

Email: wiktor.berger@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post