Paweł Witek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
PAWEŁ WITEK

Kilka słów o mnie...

Mam 15-letnie doświadczenie z… kredytem frankowym. Szukałem kancelarii, która mogłaby się zająć tym toksycznym produktem, najpierw w moim mieście Tarnowie, a później w całej Polsce, aż w końcu trafiłem na firmę Votum. Specjalizacja i kompleksowość oferty Votum do tego stopnia mnie przekonały, że sam postanowiłem wkroczyć w szeregi tej firmy i pomagać inny Frankowiczom w pozbyciu się kredytu.
 
Znam wszystkie problemy z jakimi zmagają się kredytobiorcy frankowi, dlatego zapraszam do kontaktu ze mną, ponieważ razem z Votum pomożemy Ci je rozwiązać.
 
Lubię aktywnie spędzać czas, trenuję karate, gram w tenisa, jeżdżę na rowerze z rodziną i przyjaciółmi.

Email: pawel.witek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post