Michał Grzybowski

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MICHAŁ GRZYBOWSKI

Kilka słów o mnie...

Nieprzerwanie od 2011 roku działam na rynku finansowym związanym z nieruchomościami.
Od 2015 roku jestem związany z Grupą Kapitałową Votum S.A. Rozpoczynałem swoją karierę jako doradca ds. odszkodowań.

W 2016 roku jako jeden z pierwszych ludzi w Polsce zacząłem pomagać frankowiczom stopniowo awansując na stanowisko kierownika ds. sprzedaży.

W 2018 zostałem wyróżniony statuetką „Najlepszy kierownik roku 2017”. Od tamtego momentu regularnie szkolę i wdrażam nowych przedstawicieli.

Zaufało mi już ponad 300 rodzin frankowiczów, kilkadziesiąt z nich pozbyło się toksycznego kredytu i odzyskało swoje pieniądze.

W czym mogę pomóc?

 

Email: michal.grzybowski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post