Andrzej Kobierowski

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ANDRZEJ KOBIEROWSKI

Kilka słów o mnie...

Z grupą Kapitałową VOTUM jestem związany od 2003 roku. W tym czasie odniosłem wiele sukcesów jako manager w obszarze odszkodowań powypadkowych i ubezpieczeń.

Od 2018 roku specjalizuję się w obsłudze klientów posiadających kredyty w walucie obcej. W trakcie swojej współpracy z Votum zawarłem ponad 600 umów z klientami.

Posiadam duże doświadczenie w branży bezpośredniej obsługi konsumentów. Cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętnośc budowania i utrzymywania relacji.
W swojej pracy cenię sobie samodzielność oraz możliwości rozwoju.

W wolnym czasie lubię grać w gry planszowe z rodziną, rozwiązywać krzyżówki i podróżować po Polsce.

 

Email: andrzej.kobierowski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post