Polecamy!

Marzec, 2014

REKOMENDOWANY PORTFEL INWESTYCYJNY

Specjalnie dla naszych Klientów w 2009 roku stworzyliśmy portfel inwestycyjny, który pozwala na efektywne, długoterminowe zarabianie, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka. W skład rekomendowanej inwestycji wchodzą wyselekcjonowane przez naszych ekspertów ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe (UFK). Pozwala to na osiągnięcie dodatkowych korzyści dla inwestora, m.in. podatkowych. Od 2009 roku nasz portfel został zmodyfikowany, ale idea i założenia pozostają wciąż takie same.  Przy tworzeniu struktury polecanej przez nas inwestycji wzięliśmy pod uwagę:

  • duży potencjał rynku polskich akcji, szczególnie na tle tradycyjnych, w pełni rozwiniętych rynków kapitałowych
  • wykorzystanie ogromnego potencjału wzrostu tzw. rynków wschodzących
  • zabezpieczenie poprzez dywersyfikację inwestycji w Polsce i na świecie

PRZEBIEG INWESTYCJI

Naszym Klientom zalecamy aktywne inwestowanie składek,  gdyż są one relatywnie nieduże w stosunku do gromadzonego kapitału. Taka strategia daje również szanse zarabiania na spadkach.
W odpowiednim czasie, gdy sytuacja na rynkach wskazuje na nadejście długoterminowej bessy, nie zapominamy o ochronie zgromadzonego kapitału.  Tutaj pomocny jest nasz drugi portfel inwestycyjny o charakterze zrównoważonym / bezpiecznym.  Po okresie kryzysu ponownie zalecamy aktywne inwestowanie, aby wykorzystać nadchodzącą okazję inwestycyjną.

CZY TO JEST DLA MNIE?

Aby zainwestować, korzystając z naszego portfela, nie są wymagane duże środki finansowe.  Produkt jest dostępny dla każdego, nawet przy przeciętnych dochodach. Oczywiście zachęcamy do przeznaczania na długoterminowe oszczędzanie optymalnej, a nie minimalnej części Państwa dochodów.

Nasz portfel może być także dobrą podstawą do finansowego zabezpieczenia biznesu, dlatego naszą ofertę polecamy również właścicielom firm.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

ILE MOGĘ ZYSKAĆ NA INWESTYCJI DŁUGOTERMINOWEJ?
KALKULATOR INWESTYCYJNY

Jeśli chcieliby Państwo poznać hipotetyczną wysokość zysków z inwestycji długoterminowych, zakładając różne roczne stopy zwrotu oraz różny czas trawania inwestycji, zachęcamy do skorzystania z naszego KALKULATORA INWESTYCYJNEGO.

KALKULATOR-INWESTYCYJNY

 

Kalkulator inwestycyjny
Strefa współpracowników