Twoja przyszłość

Marzec, 2014

Żyjąc tu i teraz łatwo zapomnieć o przyszłości, odłożyć ją na później. Jest wiele powodów, dla których podejmujemy takie, a nie inne decyzje, ale czy postępujemy słusznie?

W wielu gospodarstwach domowych trudno wydzielić pieniądze na niespodziewane wydatki. Codzienne życie wymaga wielu nakładów, utrzymanie domu kosztuje, trzeba zrobić zakupy, zapłacić rachunki, czasem trafiają się również nieprzewidziane wydatki, takie jak drobne domowe awarie, zepsuty samochód, choroba, która wymaga specjalistycznych badań czy drogich lekarstw. Czasem trudno odłożyć choć część dochodu z myślą o przyszłości, kiedy wciąż zdaje się ich brakować tu i teraz.

Ponadto nieograniczony dostęp do podróży, restauracji czy sklepów sprawia, że żyjemy chwilą, a jeśli snujemy plany na przyszłość to tylko na najbliższy rok czy dwa. Podróżujemy więcej, kupujemy więcej, mamy więcej, nie zastanawiamy się przy tym czy za kolejne 20, 30 lat nadal będziemy mogli pozwolić sobie na utrzymanie poziomu życia do którego dotychczas przywykliśmy.

A co jeśli zachorujesz? Jeśli stracisz pracę? Czy jako 50-latek z łatwością odnajdziesz się na rynku pracy? Jak będzie wyglądać ten rynek za kilkanaście lat?
A może już dziś zaczynasz myśleć o emeryturze, o tym co będziesz robić za te kilka, kilkanaście lat? Martwi Cię wysokość emerytury jaką wypłaci Ci ZUS?

Jaka będzie Twoja przyszłość?

Zadecyduj o tym już dziś.

Pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie, które pozwoli Ci ze spokojem patrzeć w przyszłość. Da poczucie bezpieczeństwa nie tylko Tobie, ale również Twoim bliskim.

To Ty decydujesz jak długo chcesz oszczędzać. Dopasujemy produkt do Twoich potrzeb, możliwości finansowych oraz tego, kiedy będziesz chciał zacząć korzystać ze zgromadzonych środków.

Bezpieczeństwo Twoich bliskich jest dla nas niezwykle ważne, dlatego nie tylko zadbamy o to, żebyś nie musiał martwić się przyszłością, ale również o to, aby w sytuacji, w której Ciebie zabraknie Twoi bliscy otrzymali pieniądze, które pozwolą im utrzymać standard życia na dotychczasowym poziomie.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj.

Kalkulator inwestycyjny
Strefa współpracowników